Historie Bestie Open

20.3.2015

Historie Bestie Open se začala psát už v roce 2012. Tenkrát jsem zvítězil ve vůbec prvních „velkých“ crossfit závodech, které se konaly v ČR - Czech Beast Challenge. Díky tomu jsem přišel k přezdívce Bestie.

Únor 2014 a první Bestie

Upřímně jsem tomu asi hlavně přidal v roce 2013, kdy jsem Czech Beast Challenge vyhrál spolu s týmem a navíc, jsem přidal 3. místo v jednotlivcích ...

To už bylo období, kdy jsem cítil, že je tady spousta nadšenců, kteří chtějí závodit, ale náročnost „elit“ závodů jim nedává mnohdy ani odvahu se pokusit.

Takže na začátku roku 2014, jsem si takhle jeden den řekl: „přemýšlíš nad tím už asi půl roku, je čas to prostě udělat!“. První Bestie Open byla 22.února 2014 přímo u mě v FKF. 40 závodníků, heaty po 4 lidech, jedna společná replique montrekategorie, soutěžní prostor 4x10m. Bylo to famózní :-)

Celý rok 2014 jsem pojmul jako investici. Věnoval jsem spoustu času vychytávání chybiček v plánování i organizaci, hledal spolehlivé i nadšené lidi na pozice rozhodčích. Proč chodit daleko, když je mám v tělocvičně. Díky těm „nejbližším“ mohla Bestie začít žít svůj život a já věřil, že můj projekt zaujme nějakého adekvátního partnera.

FIT-PRO a první společný ročník

Povedlo se. Na konci roku 2014 proběhla schůzka s FIT-PRO.CZ a teď jedeme první společný ročník.

Z každého závodu se učíme, zlepšujeme servis pro rozhodčí a vůbec celý tým Bestie Open, bez kterého by to nešlo. Snažíme se také zlepšovat servis pro atlety a diváky, zvětšovat kapacitu závodu i jeho atraktivitu. Mimo jiné tenhle web, který vznikal asi o 2 měsíce déle, než bylo plánováno. Inu co naplat, kvalita si žádá čas.

Martin :-)

replicas relojes

Ještě chvilku!

Sleduj web nebo facebook a včas se dozvíš start další kvalifikace.