FAQ

Máme připraveno několik variant startovného. Tady je máš:
Základní startovné - 500 Kč. 
Páry nebo týmy platí za každého člena 500Kč.
Tričko (bavlna/polyester - nemačkavé) - 390 Kč
Vzory triček zde
Pokud chceš triko napiš si o něj!
Nezáleží na tom, jak dlouho trénuješ, ale na tvé momentální kondici a dovednostech. Proto, abys to mohl/a objektivně posoudit máme na každý závod kvalifikaci. Kvalifikace tě prověří a ukáže ti, na čem potřebuješ zapracovat v porovnání s dalšími závodníky. Kvalifikace zároveň slouží i jako bezpečnostní pás, aby ses nepustil/a do něčeho, na co ještě nejsi dostatečně připraven/a. Je to pro tebe i motivace do dalšího tréninku.
Proboha ne. Bestie Open je závod, kde chceme dát šanci všem, aby si zažili tu atmosféru a „boj“. Pro každý cvik máme modifikace, tedy nějakou zvládnutelnou náhradu. Třeba pokud neumíš Doubleunders, budeš skákat singly atd. Samozřejmě to  ovlivní tvoje pořadí, ale to není podstatné. Chceme, aby sis závod užil/a ne byl/a zklamaný/ná, že jsi půl závodu stál/a a koukal/a na nářadí, se kterým ti to zatím nejde.
Stačí maličkost. Reaguj včas na vyhlášení registrace a následuj instrukce. Obvykle je registrace přes email: Martin@BestieOpen.cz.
Zrušení startu a vrácení plného startovného akceptujeme nejdéle 7 dní před závodem. Pokud je součástí startovného i triko, bude jeho hodnota odečtena (250Kč) Triko si vyzvedneš nebo necháš vyzvednout, nebo ti ho pošleme.
Výsledky najdeš vždy u konkrétní Bestie nebo na FaceBooku Bestie orologi replica italia Open, tam musíš ovšem listovat do historie.
Pokud to bude opravdu „Elit závodník“, tak určitě ne. Posouzení „vhodnosti“ účasti konkrétního atleta je pouze na nás jako organizátorech a je v našem zájmu, do závodu nepouštět zkušené pokročilé závodníky, kteří by „sobě zvedali sebevědomí a kazili radost všem ostatním“ :-)
Systém bodování je velice jednoduchý. Každý závodník dostane ve WOD tolik bodů kolikátý skončil. Tedy za první místo 1 bod, páté místo pět bodů, atd. Body z jednotlivých WOD se sčítají a kdo má nejméně bodů, vyhraje.
Aktuální kvalifikační WOD najdeš na stránce nadcházejícího závodu. Jinak disciplíny – WOD, se dozvíš až v den závodu na místě. Přesně v duchu „trénuj na nečekané“.
Jasně, sport není přeci jen o závodění a závodnících. Každý sport je pro každého, kdo ho má rád. Ať to je crossfit nebo fotbal.